понеділок, 4 грудня 2017 р.

ПРОГРАМА З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ПЕРЕДБАЧАЄ НА УРОЦІ МОВЛЕННЄВОГО РОЗВИТКУ СКЛАДАННЯ ВІТАЛЬНОГО ЛИСТА ЛІТЕРАТУРНОМУ ГЕРОЄВІ. РОБОТИ ДІТЕЙ ПОТІШИЛИ МЕНЕ, АДЖЕ ТАКЕ ЗАВДАННЯ ВОНИ ВИКОНУВАЛИ ВПЕРШЕ. І ХОЧА БУЛИ ПОМИЛКИ, УЧНІ ЧИТАЛИ СВОЇ ШЕДЕВРИ ПІДНЕСЕНО, ІНШІ Ж З ЗАХОПЛЕННЯМ СЛУХАЛИ СВОЇХ ТОВАРИШІВ.







пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

ВИВЧАЮЧИ АВТОБІОГРАФІЧНУ ПОВІСТЬ 
М. СТЕЛЬМАХА "ГУСИ-ЛЕБЕДІ ЛЕТЯТЬ", ВАРТО ВКЛЮЧИТИ В УРОК ПЕРЕГЛЯД УРИВКІВ КІНОФІЛЬМУ, АБИ ДІТИ КРАЩЕ ЗРОЗУМІЛИ ТОДІШНІЙ ЛАД СІЛЬСЬКОГО ЖИТТЯ З ЙОГО ЕСТЕТИКОЮ, ПЕДАГОГІКОЮ Й ЕТИКОЮ.


вівторок, 28 листопада 2017 р.

НАПЕРЕДОДНІ ВИВЧЕННЯ В 6-МУ КЛАСІ РОМАНУ 
ВОЛОДИМИРА РУТКІВСЬОГО "ДЖУРИ КОЗАКА ШВАЙКИ", А В 7-МУ ПОВІСТІ    АНДРІЯ ЧАЙКОВСЬКОГО "ЗА СЕСТРОЮ" ОРГАНІЗОВУЮ УЧНЯМ ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ, ЯКІ ЗАХОЛЮЮТЬ ДІТЕЙ РОЗПОВІДЯМИ ПРО КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ, ЇХНІ УМІННЯ, ОБРЯДИ, НЕЗВИЧАЙНІ ЗДІБНОСТІ. ЦЕ ЗАЦІКАВЛЮЄ ДІТЕЙ І СПОНУКАЄ ДО ЧИТАННЯ ТВОРУ.




понеділок, 27 листопада 2017 р.

25 ЛИСТОПАДА ВІДБУВСЯ ІІІ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. СТАЩУК ЮЛІЯ, УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ, ТЕЖ МАЛА НАГОДУ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ЛІТЕРАТУРНІ ТАЛАНТИ.



четвер, 23 листопада 2017 р.

ОДНИМ З ПРИНЦИПІВ МОЄЇ РОБОТИ - Є ВІДВІДУВАННЯ ПЕРШИХ І ОСТАННІХ БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРІВ У П'ЯТОМУ КЛАСІ. НЕОБХІДНО-БО НАГОЛОСИТИ НА ВАЖЛИВОСТІ ОПАНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, РОЗКАЗАТИ ПРО ПРИЙОМИ Й МЕТОДИКУ ВИКЛАДАННЯ, ЗАЦІКАВИТИ БАТЬКІВ, АБИ ТІ НЕ БУЛИ ОСТОРОНЬ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ, А ДОПОГАЛИ  ДИТИНІ АДАПТУВАТИСЯ.






середа, 22 листопада 2017 р.

28 ЛИСТОПАДА  УКРАЇНА ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ. ЦЬОГО РОКУ КАМ'ЯНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПІДГОТУВАВ ЗАХОДИ З ЦЬОГО ПРИВОДУ. НА ОДНОМУ МИ СЬОГОДНІ ПОБУВАЛИ, ДЕ ПОЧУЛИ ЖАХЛИВІ ІСТОРИЧНІ ФАКТИ ПРО СТАЛІНСЬКІ "РЕФОРМИ", ЩО НЕСЛИ ЗАГИБЕЛЬ МІЛЬЙОНАМ УКРАЇНЦЯМ. НАМ ПРЕДСТАВИЛИ ФІЛЬМ, ЯКИЙ ЗНЯЛИ КАНАДЦІ; ПОКАЗАЛИ 163 ЗЕРНИНКИ, ЗА ЯКІ ВБИВАЛИ АБО ЗАСИЛАЛИ ДО СИБІРУ. МИ ОТРИМАЛИ НЕ ТІЛЬКИ ВРАЖЕННЯ - МИ ПЕРЕГОРНУЛИ СТОРІНКУ ІСТОРІЇ БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.








четвер, 9 листопада 2017 р.

ДЕНЬ ПИСЕМНОСТІ МИ ВІДЗНАЧИЛИ, ОРГАНІЗУВАВШИ ЯСКРАВИЙ ЗАХІД, ПЕРЕПЛЕТЕНИЙ ПОЕЗІЯМИ, ПІСНЯМИ ТАНЦЯМИ, ЦІКАВИМИ ПОВІДОМЛЕННЯМИ ПРО ТИСЯЧОЛІТНІЙ ШЛЯХ ПИСЕМНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.




четвер, 2 листопада 2017 р.

СЬОГОДНІ, 2 ЛИСТОПАДА, У  ПРИМІЩЕННІ ЧЕРКАСЬКОГО ІНСТИТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ВІДБУЛИСЯ ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ З ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ "СІМ'Я - ЛОНО КУЛЬТУРИ ЛЮДСТВА". 7 НАПРЯМІВ ДОЗВОЛИЛИ ПРИСУТНІМ ПОРИНУТИ У ВКРАЙ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СУСІЛЬСТВА: "ЧОЛОВІК ТА ЖІНКА В СІМ'Ї", "ДИТИНА - ЦЕ СВЯТО", "ШКОЛА ТА РОДИНА" ТОЩО. Я МАЛА НАГОДУ ВИСТУПИТИ Й ПРЕДСТАВИТИ ШОСТИЙ НАПРЯМ - "ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ ЯК ОСВІТНІ КУРСИ У ВИХОВАННІ РОДИННИХ ЦІННОСТЕЙ". 

ШКІЛЬНА ПРОГРАМА ПРОПОНУЄ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ХУДОЖНІ ТВОРИ РДИННОЇ ТЕМАТИКИ, СПРЯМОВАНІ НА ВИХОВАННЯ В УЧНІВ ЛЮБОВІ Й ПОШАНИ ДО БАТЬКІВ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЧЕСТЬ РОДИНИ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ЇЇ ТРАДИЦІЙ І НОРМ МОРАЛІ. ЯСКРАВИМ ПРИКЛАДОМ ЦЬОГО Є ПОВІСТЬ НЕЧУЯ-ЛЕВИЦЬКОГО "КАЙДАШЕВА СІМ'Я". УРИВОК УРОКУ Я ПРЕДСТАВИЛА НА ПЕДЧИТАННЯХ


В. СУХОМЛИНСЬКИЙ ЗАЗНАЧАВ: "ДЖЕРЕЛО НЕЩАСТЬ, ІНОДІ СПРАВЖНІХ ТРАГЕДІЙ, ПОВ'ЯЗАНИХ З МОРАЛЬНО-ЕСТЕТИЧНИМИ ВІДНОСИНАМИ, ЯКРАЗ І ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ЩО ДЕЯКІ МОЛОДІ ЛЮДИ ВБАЧАЮТЬ В ЛЮБОВІ ЛИШЕ ТЕ, ЩО МОЖНА БРАТИ... СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ, ЗОКРЕМА ЧОЛОВІКА ДО ЖІНКИ, ЮНАКА  ДО ДІВЧИНИ, - ЦЕ ВЕЛИЧЕЗНА ЗАТРАТА ДУХОВНИХ СИЛ, ТВОРЧІСТЬ, ЯКА БУДУЄ ЩАСТЯ " ЦЕ ЯСКРАВО ПОКАЗУЄ ПЕРЛИНА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ "ЛІСОВА ПІСНЯ" ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018!
1 листопада педагоги Кам'янщини мали нагоду позмагатися в районному турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"





МОЇ ВІДЕОМАТЕРІАЛИ НА КОНКУРС






середа, 1 листопада 2017 р.

Розпочався майстер-клас від #Студентського_телебачення_ЧНУ та #Радіо_ЧНУ для кам'янських школярів, тому на канікулах Будяк Р., Стащук К., Василенко К. у складі делегації відвідали факультети й музей закладу. Радміла Будяк навіть спробувала себе в якості телеведучої.



неділя, 29 жовтня 2017 р.

28 ЖОВТНЯ ВІДБУВСЯ ІІ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА
ШЕВЧЕНКА. 
  • І МІСЦЕ ПОСІЛА СТАЩУК ЮЛІЯ, УЧЕНИЦЯ 11-Б КЛАСУ;
  •  ІІ МІСЦЕ - ОВСІЄНКО ДАРИНА, УЧЕНИЦЯ 5-Б КЛАСУ; 
  • ІІ МІСЦЕ - СІРЧЕНКО СОФІЯ, УЧЕНИЦЯ 6-Б КЛАСУ;
  •  ІІ МІСЦЕ - ЄЛЮТІНА ЯНА, УЧЕНИЦЯ 7-А КЛАСУ.

субота, 28 жовтня 2017 р.

28 ЖОВТНЯ 11-Б ПОБАЧИВ ТЕАТРАЛЬНЕ ДІЙСТВО: ВИСТАВУ ЧЕРКАСЬКОГО ДРАМТЕАТРУ "КАЙДАШЕВА СІМ'Я". ПІСЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СТАРШОКЛАСНИКИ НЕ МОГЛИ ВТАМУВАТИ СВОЇ ЕМОЦІЇ, АДЖЕ ГРА АКТОРІВ БУЛА НЕПЕРЕВЕРШЕНОЮ. Я ТІЛЬКИ Й ЧУЛА ВІД НИХ: "ОКСАНО ІВАНІВНО, ВИ НАС ІЩЕ ПОВЕЗІТЬ НА ІНШІ ВИСТАВИ ЦІЄЇ ТРУПИ! "


середа, 18 жовтня 2017 р.

ПРОПОНУЮ ТАКИЙ ПРИЙОМ НА ЕТАПІ МОТИВАЦІЇ ВИВЧЕННЯ ВІРША В. СИМОНЕНКА "ТИ ЗНАЄШ, ЩО
ТИ - ЛЮДИНА".
- У МЕНЕ В РУКАХ ЧАРІВНА СКРИНЬКА, В ЯКІЙ ЗНАХОДИТЬСЯ НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ ВСЕСВІТУ. ХТО З ВАС ХОЧЕ ПОБАЧИТИ ЙОГО, МОЖЕ ЗАЗИРНУТИ, АЛЕ НЕ ПОВИНЕН РОЗПОВІДАТИ ІНШОМУ.
УЧНІ ПО ЧЕРЗІ ЗАЗИРАЮТЬ В СКРИНЬКУ Й БАЧАТЬ ТАМ СЕБЕ, АДЖЕ НА ДНІ ЛЕЖИТЬ ДЗЕРКАЛО.
- ТАК, У ЧАРІВНІЙ СКРИНЬЦІ ВИ ПОБАЧИЛИ СЕБЕ, ЛЮДИНУ - НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ НА ПЛАНЕТІ. КОЖЕН ІЗ ВАС - НЕПОВТОРНА ОСОБИСТІСТЬ, І САМЕ ТАКОГО ХЛОПЧИКА ЧИ ДІВЧИНКИ БІЛЬШЕ НА ЦІЙ ЗЕМЛІ НЕ БУДЕ.
ПІСЛЯ ТАКОГО ВСТУПУ МОЖНА ПЕРЕХОДИТИ ДО ВИВЧЕННЯ ВІРША "ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ - ЛЮДИНА"

четвер, 12 жовтня 2017 р.

12 ЖОВТНЯ ТВОРЧА ГРУПА ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧОГО ГУРТКА "ДИВОГРАЙ" (ВАСИЛЕНКО К., ГНЄДІН А.)Й ПОШУКОВА ГРУПА ІСТОРИЧНОГО ГУРТКА "ЕДЕЛЬВЕЙС" (СТАЩУК Ю., ЯРЕМА Ю.), БУЛИ ЗАПРОШЕНІ РАЗОМ З КЕРІВНИКАМИ НА ОБЛАСНУ УЧНІВСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ, ПРИСВЯЧЕНУ ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ". ОРГАНІЗУВАВ ЗАХІД ЧЕРКАСЬКИЙ ОЦТ. УСІ БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ ВІД ЗАХОПЛЮЮЧОГО ДІЙСТВА: ВИСТУП ПЕРЕМОЖЦІВ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ (ДЖУРА)", ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДОСЛІДЖЕНЬ ЖИТТЄВОГО ШЛЯХУ ГЕРОЇВ АТО, ПРОМОВИ  БІЙЙЦІВ, ВОЛОНТЕРІВ.
НА ВИСТАВЦІ ГУРТКІВЦІ ПОБАЧИЛИ Й СВОЮ РОБОТУ "ГЕРОЙ З ФІЛІЖАНКОЮ КАВИ" ТА ПОРТРЕТ ПАСТУХА ДМИТРА, ЖИТТЯ ЯКОГО УЧНІ ДОСЛІДЖУВАЛИ.








середа, 11 жовтня 2017 р.

ЧЛЕН ГУРТКА "ДИВОГРАЙ" СІРЧЕНКО СОФІЯ, УЧЕНИЦЯ 6-Б КЛАСУ, ПОСІЛА І МІСЦЕ В РАЙОННОМУ КОНКУРСІ "СЛОВО ПРО ВЧИТЕЛЯ", ПРЕДСТАВИВШИ ЖУРІ ВЛАСНИЙ ВІРШ. ДІВЧИНКА ОТРИМАЛА НЕ ТІЛЬКИ ГРАМОТУ, А Й ПОДАРУНКИ!



Конкурс «Слово про мого вчителя»

Першій учительці

Вже вересень прийшов золотокосий,

Осінній вітер розганя хмарки.

Як хвилька промайнули вже пять років,

Коли у перший клас нас привели батьки.

Зустрів нас на порозі мудрий вчитель,

Як старший друг, обійми розкривав,

А я дивилась у ласкаві добрі очі,

В моїх був здивування й страх.

Але навпроти – лагідне обличчя

І сяюча усмішка на устах

Тож на уроках впевнено вже лічим,

А в «Букварі» немає слова «страх».

Минають роки, ми уже дорослі!

Ми – шестикласники, успішні школярі!

Але я знов шукаю ті знайомі очі,

Які у перший клас мене вели.

Своє життя, відміряне дзвінками,

Учитель віддає нам без вагань,

Він мій порадник, моя друга мама,

Мій провідник в безмежний всесвіт знань.

Минуть роки, пройдуть десятиліття,

А Ви залишитесь такою, як тоді:

Все те ж обличчя, ті ж ласкаві очі,

Лиш тільки зморшок більше на чолі…





четвер, 28 вересня 2017 р.

ХВИЛИНКИ-МУДРИНКИ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ! ДІТИ ВСЕ БІЛЬШЕ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО ПРОСЛУХОВУВАННЯ УРОКІВ О. АВРАМЕНКА. ЗВУЧАТЬ НОВІ ПИТАННЯ ДЛЯ ТОВАРИШІВ: "А ЯК ПРАВИЛЬНО: ДОБРОГО РАНКУ ЧИ ДОБРИЙ РАНОК?" АЛЕ Й ЦЬОГО ВИДАЛОСЯ ЗАМАЛО, ТОМУ  ШЕСТИКЛАСНИКИ ЗНАХОДЯТЬ НА РІЗНИХ САЙТАХ ВЛАСНЕ УКРАЇНСЬКУ ЛЕКСИКУ, ЯКА ЗА РІЗНИХ ОБСТАВИН МАЛО НЕ ВТРАТИЛАСЯ. ОДНОГО РАЗУ ПРОЗВУЧАЛО З УСТ ДАНІЛІШИНА В.: "ХТО ТАКІ ВЕСЕЛИКИ?". ОДНОКЛАСНИКИ ХЛОПЧИКА НАЗИВАЛЕ ВСЕ, ОКРІМ ПРАВИЛЬНОЇ ВІДПОВІДІ, - ЖУРАВЛІ. ДІТИ ДРУЖНО ЗАПИСУВАЛИ НОВІ СЛОВА, ЯКІ ЗНАЙШОВ ДЛЯ НИХ ТОВАРИШ.



неділя, 24 вересня 2017 р.



ШКІЛЬНА ПРОГРАМА З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ПРОПОНУЄ НАМ ТВОРИ, СПРЯМОВАНІ НА ВИХОВАННЯ В УЧНІВ ЛЮБОВІ Й ПОШАНИ ДО БАТЬКІВ, РІДНИХ, ГЛИБОКОГО ВІДЧУТТЯ ЄДНОСТІ РОДИННИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ГОРДОСТІ ЗА СВІЙ РОДОВІД, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЧЕСТЬ РОДИНИ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ЇЇ ТРАДИЦІЙ І НОРМ РОДИННОЇ МОРАЛІ. ТАК НА УРОЦІ В 7 КЛАСІ ПРИ ВИВЧЕННІ ТЕМИ "СУСПІЛЬНО-ПОБУТОВІ ПІСНІ" Я ЗАПИТАЛА: "ДІТИ, А В КОГО ВДОМА ЗВУЧАТЬ НАРОДНІ ПІСНІ?" СПОЧАТКУ ЗАПАНУВАЛА ТИША, А ПОТІМ ДЕХТО ПРИГАДАВ, ЯК БАБУСЯ ЧИ ДІДУСЬ ЯКОСЬ СПІВАЛИ, КОЛИ ЗБИРАЛАСЯ РІДНЯ ЗА СТОЛОМ АБО ПРИХОДИЛИ КУМИ, ДРУЗІ. "НУ ЩО Ж, ШАНОВНІ, У ВАС ВІДБУВАЄТЬСЯ ВТРАТА РОДИННИХ ЦІННОСТЕЙ, А ЩОБ ВАМ ЦЕ ДОВЕСТИ, ВИКОНАЙТЕ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ - НАМАЛЮЙТЕ РОДОВІДНЕ ДЕРЕВО, ПОЧИНАЮЧИ ВІД ПЕРШОГО КОЛІНА, ТОБТО "Я" (ДРУГЕ - БАТЬКО, МАТИ, ТРЕТЄ - ДІДУСЬ, БАБУСЯ). ТОЖ ПОДИВИМОСЯ, ДО ЯКОГО КОЛІНА ХТО ДІЙДЕ". РЕЗУЛЬТАТИ БУЛИ ВРАЖАЮЧИМИ: ХТОСЬ ДІЙШОВ ДО ТРЕТЬОГО (БАБУСЯ, ДІДУСЬ), ХТОСЬ - ДО ЧЕТВЕРТОГО (ПРАБАБУСЯ), І ТІЛЬКИ ОДИНИЦІ СТВОРИЛИ РОДОВІДНЕ ДЕРЕВО ДО ШОСТОГО-СЬОМОГО КОЛІНА, ДІЗНАВШИСЬ, ЩО СЕРЕД ЇХНІХ ПРАЩУРІВ БУЛИ КОВАЛІ, СОТНИКИ, ГОНЧАРІ, ЧУМАКИ; ЩО У БАБУСЬ БУЛИ КРАСИВІ ІМЕНА НА КШТАЛТ АКУЛІНА, МОТРОНА. ТАКИЙ ПРИЙОМ ЗМУСИВ ДІТЕЙ ЗАДУМАТИСЯ НЕ ТІЛЬКИ НАД ТИМ, ЧОМУ ДЕХТО ПАМ'ЯТАЄ СВІЙ РІД, А В КОГОСЬ ЗАБУВСЯ, А Й ГЛИБШЕ ВЧИТАТИСЯ В ЗМІСТ НАРОДНОЇ ПІСНІ, ЗРОЗУМІТИ ІСТОРІЮ ЇЇ СТВОРЕННЯ, ВІДЧУТИ ТРАГІЗМ ЧУМАКА Й КОЗАКА, ЩО ЗАЛИШИЛИСЯ НА ЧУЖИНІ БЕЗ РІДНИХ.







середа, 13 вересня 2017 р.

Сьогодні шестикласники цікаво представили календарно-обрядові пісні за циклами, попередньо отримавши домашнє завдання загальне й диференційоване: опрацювати статтю в підручнику, намалювати і презентувати ілюстрації до вибраного тексту, підготувати інші додаткові повідомлення, що стосуються розглянутої теми. Діти вразили своєю активністю: презентовано багато малюнків до веснянок, колядок, русальних, купальських пісень; підготовлено  цікаві повідомлення про вірування наших предків, про проведення обрядових дійств у різних регіонах України. Запитання доповідачам лунали й на перерві.







пʼятниця, 8 вересня 2017 р.

ГУРТОК "ДИВОГРАЙ" ВКОТРЕ ПЕРЕМОЖЕЦЬ!


ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ БОРЦЯМ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ У ХХ-ХХІ СТОЛІТТЯХ "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ" ПОСІЛА ТВОРЧА ГРУПА І КЕРІВНИК ЗА ДОСЛІДЖЕННЯ ЖИТТЄВОГО ШЛЯХУ ГЕРОЯ АТО НА СХОДІ УКРАЇНИ ПАСТУХА ДМИТРА ІГОРОВИЧА.





 ...Як це несправедливо! Пройти пекло Донецького аеропорту, отримати  нагороди і померти в мирний, сонячний день, маючи за плечима недожите життя – лишень 27 років.   Не стало Пастуха Дмитра Ігоровича  24 липня 2016 року.  Юнак рибалив на човні за кількадесят метрів від крутого дніпровського берега. Стався серцевий напад (війна таки лишила рубці на серці). З берега бачили, як хлопець зробив кілька дивних рухів і впав у воду. Коли його витягли – було пізно: хлопець захлинувся. Як скаже потім комбат: «Дімон хлибнув води на своїй рибалці».







ТРИ ПЕРЕМОГИ ЗДОБУЛИ НА ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ, ПРИУРОЧЕНИХ ДО 205 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ, МОЇ ВИХОВАНЦІ: ОВСІЄНКО ДАРИ...